GRUP ŞİRKETLERİMİZ

Kocaer Çelik, başta enerji sektörü olmak üzere ulaşım, madencilik, tünel, köprü, gemi inşa, tarım ve yapısal çelik sektörlerine, talep gören ve sektörde arzı çok olmayan yüksek mukavemetli, özel kalitelerde, farklı ebatlarda, özel boylarda, özel kesitli profillerin ve aksesuarların, maden profil ve bağlantı ekipmanlarının üretimini, yurtiçi ve yurtdışı satış ve dağıtımını gerçekleştirmektedir.

www.kocaersteel.com

2013 yılından bu yana İngiltere ve İrlanda’da kendi depoları, satış ve pazarlama ekipleri ile faaliyet göstermektedir. Kocaer grup şirketleri arasında yer alan MyMetal UK, Kocaer Çelik’in yurt dışı dağıtım ağı olarak faaliyetlerini büyüyerek sürdürmektedir.

www.mymetal.co.uk

Chakra, 2005 yılından bu yana şıklığı ve doğallığı evlerinize taşıyor. Yüzde yüz Türk markası olan Chakra, Türkiye’nin büyük sanayi kuruluşlarından Kocaer Grubu bünyesindeki Kocaer Tekstil'in markası olarak faaliyet gösteriyor.

www.chakra.com.tr

Online mağazacılık kanallarında “Kocaer Tekstil” kalite güvencesi ile tamamen yerli üretim olan “Jua” ve “Towello” markalı özel ürünler; doğallık, özel tasarım ve yüksek kalitesi ile evlerinizde yerini alıyor. 

www.juahome.com

Yağız Nakliyat Kocaer Grubun yurt içi ve yurt dışı lojistik faaliyetlerini, 1999 yılından bu yana kendi araç filosu ve 100’e yakın araç parkı ile sürdürmektedir.

www.yagiznakliyat.com

KOCAER TEKSTİL, üretiminin tamamını ihraç eden, havlu, bornoz, nevresim gibi ev tekstili ürünleri üretmekte olan firmadır. Denizli’deki ilk fabrikası 1996 yılında, ikinci fabrikasını 2014 yılında faaliyete geçirmiştir. 

www.kocaertekstil.com