HAKKIMIZDA

KOCAER GRUP

60 yıllık üretim ve ticaret deneyimiyle, Demir Çelik, Tekstil, Perakende, Mağazacılık, Yurt Dışı Dağıtım ve Lojistik sektörlerindefaaliyet gösteren grubumuz; 1 milyar dolarlık hacmi ve 2000’e yakın çalışanı ile ülkemizin önde gelen kuruluşlarındandır.

Üretim Faaliyetlerini 3’ü yıllık 800.000 ton kapasiteli demir-çelik ve 2’si üretim kapasitesinin tamamını ihraç eden tekstil sektörlerinde 400.000 m2’si açık, 120.000 m2’si kapalı alanda sürdürmektedir.

Perakende mağazacılık tarafında ülkemizin en bilinir ev tekstili markası olan CHAKRA, yurt içinde 39, yurt dışında 18 mağazası ile faaliyet göstermekte olup, kabul görmüş marka gücü ile hızlı büyümesine yurt içi ve yurt dışında devam edecektir.


2013 yılından bu yana İngiltere ve İrlanda’da faaliyet gösteren grup şirketimiz MyMetal UK, yurt dışı dağıtım ağımız olarak faaliyetlerini büyüyerek sürdürmekte olup ileriki dönemlerde başka ülkelerde de büyümesine devam edecektir.

Online mağazacılık kanallarında “Kocaer Tekstil” kalite güvencesi ile tamamen yerli üretim olan “Jua” ve “Towello” markalı özel tekstil ürünleri ile hizmet vermektedir.

Yurt içi ve yurt dışı lojistik faaliyetlerini, 1999 yılından bu yana kendi araç fi losu ve 100’e yakın araç parkı ile sürdürmektedir.